Polityka prywatności

Jesień skłania do pozostawania w domach. Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do spędzenia jej kreatywnie! Jeśli tworzysz, nagrywasz, rysujesz i chcesz się tym podzielić zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na działania internetowe dedykowane najmłodszym pod nazwą „Mikrowsparcie on-line”! Zgłoszenia można przesyłać do 8 listopada 2020 r. włącznie.

Konkurs skierowany jest do osób działających w obszarze kultury i edukacji, w tym: muzyków, plastyków, pisarzy, performerów, nauczycieli, animatorów oraz innych osób, których działalność edukacyjna, twórcza i artystyczna mieści się w katalogu działań wydarzeń kulturalnych (angażujące mieszkańców Torunia w inicjatywy kulturalne) oraz działania z zakresu edukacji kulturalnej, jakimi są: koncerty, warsztaty, wystawy, spotkania z twórcami i inne działania związane z szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie pomysłów na występ, pokaz artystyczny czy działanie edukacyjne, których odbiorcą będą dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Zgłoszenie musi zostać w całości wykonane przez autorów (wykonawcę, duet, grupę autorów), które następnie zostanie udostępnione w formie on-line poprzez kanały dystrybucji internetowej w terminie 1 – 9 grudnia 2020 roku.

W ramach konkursu wyłonionych zostanie maksymalnie 8 najlepszych zgłoszeń, a każde z nich zostanie nagrodzone kwotą 500 zł ufundowaną przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Projekty zostaną zrealizowane w dniach od 1 do 9 grudnia 2020 roku, w terminach ustalonych z Organizatorem.

W przypadku pytań dotyczących konkursu lub formularza prosimy o kontakt z Zuzanną Myszkorowską-Kempą pod numerem telefonu 662 072 845 albo adresem e-mail: z.myszkorowska@tak.torun.pl

Mikrowsparcie on-line — regulamin konkursu
Pobierz regulamin konkursu


Miasto Toruń Toruńska Agenda Kulturalna Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Studio Druku Kartel Press SA DMI Media