Polityka prywatności

Masz pomysł na oryginalny festiwal, marzy ci się własna wystawa, chcesz zorganizować kreatywne warsztaty dla dzieci, ale nie wiesz od czego zacząć? Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza na szkolenie w ramach projektu Mikrowsparcie, na którym przybliżone zostaną kulisy pisania wniosków o wsparcie rzeczowe. Spotkania pod nazwą „Mikrowsparcie. Jak skutecznie napisać wniosek?” odbędą się już 5 i 6 kwietnia 2019 r. w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2. Piętro. Na szkolenia obowiązują wcześniejsze zapisy!

Mikrowsparcie to konkursowy system wsparcia rzeczowego dla organizatorów wydarzeń kulturalnych, w ramach którego osoby fizyczne, grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe przygotowujące wydarzenia kulturalne na terenie Torunia mogą ubiegać się o pomoc przy zakupie przedmiotów i usług niezbędnych do realizacji swoich inicjatyw. Organizatorzy wydarzeń kulturalnych mogą ubiegać się nawet o wsparcie rzeczowe do kwoty 2 500 złotych!

W ramach programu w kwietniu zaplanowane zostały dwa spotkania, które przypomną założenia projektu, a także przybliżą krok po kroku etapy składania i rozliczania wniosku w ramach Mikrowsparcia.

Kto może wziąć udział?

Do udziału w szkoleniu „Mikrowsparcie. Jak skutecznie napisać wniosek?” zapraszamy wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w ramach projektu. Szczególnie zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych czy osoby, które chciałyby zorganizować własne wydarzenie kulturalne, warsztaty, wystawę, itp.

Termin i miejsce szkolenia

Szkolenie odbędzie się w dwóch odsłonach – pierwszej 5 kwietnia 2019 r. (piątek) w godz. 16:00–18:00 oraz drugiej w dniu 6 kwietnia 2019 r. (sobota) w godz. 12:00–14:00 w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2. Piętro, ul. M. Konopnickiej 13 (II piętro).

Zakres szkolenia

Podczas szkolenia koordynator projektu opowie o szczegółowych kwestiach dotyczących pisania wniosków w ramach Mikrowsparcia. Uczestnicy dowiedzą się m.in.:

Zapisy

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na szkolenia obowiązują wcześniejsze zapisy. Wszystkich chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz znajdujący się poniżej:

Dziękujemy! Zapisy na tę edycję szkolenia zostały już zakończone.

***

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.


Miasto Toruń Toruńska Agenda Kulturalna Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Studio Druku Kartel Press SA DMI Media