Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Jesteś tutaj: Projekty » Archiwum 2011 » Let’s play the culture

Let’s play the culture

Aktualności

W ramach Wolontariatu Europejskiego (EVS), finansowanego przez program „Młodzież w działaniu” Toruńska Agenda Kulturalna gościła wolontariusza z Hiszpanii. Podczas siedmiomiesięcznego pobytu w Polsce, Jordi Cano Deltoro uczestniczył w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Toruńską Agendę Kulturalną, angażował się w projekty kulturalne i edukacyjne instytucji, a także wspierał działania innych organizacji.

Z przebiegiem obecności Jordiego oraz jego wrażeniami z pobytu w Toruniu i Polsce można zapoznać się również na jego blogu.

Młodzież w działaniuTen projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+