Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Jesteś tutaj: Projekty » Archiwum 2013 » Czwartkowa Aktywność Debiutantów

Czwartkowa Aktywność Debiutantów

Aktualności | Harmonogram i wykonawcy | Zgłoszenie | Nagrody | Plakat | Spot | Głosowanie publiczności

Czwartkowa Aktywność Debiutantów (CzAD) to niecodzienny cykl mający na celu promowanie młodych talentów z Torunia i okolic. W wakacyjne, czwartkowe wieczory Scena Letnia zostanie oddana w ręce artystów, prezentujących swoją działalność szerszemu gronu odbiorców.

Scena Letnia jest jedną z atrakcji trwającego w czerwcu, lipcu i sierpniu Kulturalnego Lata, koordynowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną. Usytuowana na Rynku Staromiejskim będzie stanowić centrum otwartych dla publiczności imprez wakacyjnych w mieście.

Inicjatywa Czwartkowej Aktywności Debiutantów powstała z myślą o lokalnych twórcach — tancerzach, muzykach, performerach. Jest okazją stworzoną dla ludzi sztuki, umożliwiającą im promocję własnej aktywności artystycznej.

W każdy czwartek od godziny 19.00 do 20.30 scena będzie należała do Was, Debiutanci! Możecie nie tylko zaprezentować się przed toruńską publicznością, ale także wziąć udział w konkursie i zdobyć nagrody, które pomogą Wam dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców — mówi Agnieszka Szostek-Makowska z Toruńskiej Agendy Kulturalnej, koordynatorka Sceny Letniej.

Ten konkursowy charakter CzADu jest szczególnie istotny. Zwycięzców wyłoni internetowe głosowanie publiczności — od 27 czerwca w naszym serwisie internetowym będzie można oddawać głosy na swoich faworytów. Wyłoniona w plebiscycie dziesiątka najlepszych otrzyma pakiet promocyjny o wartości 1000 zł, zawierający m.in. plakaty i ulotki, jakie zwycięscy wykonawcy będą mogli wykorzystać do własnej promocji. Co więcej, 1 września bieżącego roku odbędzie się bisowy występ finalistów, będący podsumowaniem inicjatywy Sceny Letniej.

Aby zgłosić chęć udziału w przeglądzie konkursowym należy wypełnić formularz znajdujący się w serwisie internetowym Toruńskiej Agendy Kulturalnej. Uczestnicy poniżej osiemnastego roku życia muszą dodatkowo dostarczyć dokument zawierający zgodę opiekuna na ich występ.

Dajcie czadu na CzADzie!

Czwartkowa Aktywność Debiutantów
Regulamin konkursu
Czwartkowa Aktywność Debiutantów
Oświadczenie uczestnika konkursu

Dokumenty archiwalne

Czwartkowa Aktywność Debiutantów
Regulamin konkursu
Czwartkowa Aktywność Debiutantów
Regulamin konkursu

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+