Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Czaqu walczy o Orange Warsaw Festival

Czwartek, 9 czerwca 2011 r.

Toruński zespół CZAQU walczy w konkursie WOW! Music Awards na Orange Warsaw Festival. Utwór „Generacja lalek” znalazł się wśród 10 najlepszych polskich i zagranicznych utworów.

CZAQU ma szansę zagrać na Orange Warsaw Festival razem z Jamiroquai, Mobym czy Skunk Anasie. Toruńskim artystom można pomóc wysyłając SMS o treści 2 pod numer 7222 (2 zł + VAT). Do wygrania są bilety na Orange Warsaw Festival i 1000 zł.

Konkursowa „Generacja lalek” będzie promować trzecią już płytę CZAQU. Koncerty zespołu to mieszanka wybuchowa pozytywnej energii, dobrej muzyki i rockowego szaleństwa wśród publiczności. CZAQU zdobywa rosnące grono fanów. Koncertowo wygrywają też kolejne festiwale. Na swoim koncie mają zwycięstwo między innymi na: Dachoofce w Krakowie, Festiwalu „Gramy nad Prosną”, czy  Festiwalu Toruńskich Gwiazd Radia GRA.

Toruń Rockuje = Toruń Głosuje SMS o treści 2 na 7222 (2zł + VAT)!

Toruń Rockuje

Z jednej strony szeroko pojęty rock, z drugiej po prostu dobra i warta uwagi toruńska muzyka – promocja tych zjawisk kryje się pod hasłem „Toruń Rockuje”. Projekt przygotowany i realizowany przez Toruńską Agendę Kulturalną ma zwrócić uwagę mediów i odbiorców kultury na muzyczny boom, jaki właśnie obserwujemy w Toruniu. Na zespoły, które tutaj tworzą. Na płyty, które tu powstają. Na filmy, które o tym wszystkim opowiadają. Warto posłuchać, bo to muzyka, która dobrze rockuje.

www.torunrockuje.pl (już wkrótce)

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+