Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Jesteś tutaj: O nas » Aktualności

Mikrowsparcie on-line: ostatni tydzień naboru

Piątek, 30 października 2020 r.

Masz pomysł na kreatywne zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 3 do 12 lat? Czy chciałbyś poprzez swoje działania kulturalne rozwijać u najmłodszych pasje i zainteresowania? Jeśli tak, to pozostał Ci tylko tydzień na zgłoszenie się do konkursu Mikrowsparcie on-line. Nabór wniosków na projekty trwa do 8 listopada, czasu pozostało więc niewiele! Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne!

Konkurs Mikrowsparcie on-line skierowany jest do osób działających w obszarze kultury i edukacji kulturalnej, w tym do: muzyków, plastyków, pisarzy, performerów, nauczycieli, animatorów oraz innych osób, których działalność edukacyjna, twórcza i artystyczna mieści się w katalogu działań wydarzeń kulturalnych (angażujące mieszkańców Torunia w inicjatywy kulturalne) oraz działania z zakresu edukacji kulturalnej, jakimi są: koncerty, warsztaty, wystawy, spotkania z twórcami i inne działania związane z szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną.

Obecnie trwa nabór do konkursu „Mikrowsparcie on-line”, do którego zgłaszać można kreatywne pomysły na występ, pokaz artystyczny lub działanie edukacyjne internetowe dedykowane dzieciom w wieku 3–12 lat. Spośród nadesłanych projektów wyłoniona zostania finałowa ósemka, która swój projekt zaprezentuje przez kanały dystrybucji on-line w okresie od 1 do 9 grudnia 2020 roku, w terminie ustalonym wcześniej z Organizatorem.

Należy pamiętać, że zgłoszony występ, działanie edukacyjne lub pokaz artystyczny będą musiały zostać zrealizowane kosztem i nakładem pracy artysty czy grupy zgłaszającej projekt.  Nagrodzeni laureaci otrzymają nagrodę pieniężną w postaci 500 zł.

Projekt można zgłaszać do 8 listopada do godziny 12:00 włącznie, poprzez wypełnienie formularza dostępnego na https://www.tak.torun.pl/mikrowsparcie-online/.

Kliknij tutaj aby złożyć wniosek — Mikrowsparcie

Regulamin Konkursu dostępny na stronie internetowej: https://www.tak.torun.pl/mikrowsparcie-online/regulamin/. W przypadku pytań dotyczących konkursu lub formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt z Kamilem Miliszewskim pod numerem telefonu 604 762 720 albo adresem e-mail: k.miliszewski@tak.torun.pl

***

Koordynatorami programu Mikrowsparcie są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

***

Koordynatorami programu Mikrowsparcie są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. Fundatorem nagród w konkursie jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

 

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+