Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Zostań wolontariuszem na Auto Skyway Festival!

Poniedziałek, 20 lipca 2020 r.

Interesuje Cię organizacja wydarzeń kulturalnych? Chciałbyś wzbogacić swoje CV o atrakcyjny wpis? A może chcesz zostać częścią zespołu przygotowującego jedno z największych wydarzeń kulturalnych tego lata? Zgłoś się na wolontariat do Toruńskiej Agendy Kulturalnej i razem z nami twórz Auto Skyway Festival!

Poszukujemy osób otwartych i aktywnych do pomocy przy różnych etapach realizacji „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.”, który odbędzie się w dniach 19–22 sierpnia 2020 roku. Wolontariusze zaangażowani będą w pracę nad wydarzeniem w następujących aspektach, m.in. pomoc w organizacji ruchu, opieka nad instalacjami, obsługa biura prasowego, obsługa punktu informacyjnego, itp. Pomoc wolontariuszy będzie nieodzowna, zarówno przed festiwalem, gdy działa biuro prasowe, w trakcie festiwalu, gdzie ma miejsce większość organizacyjnych działań, jak i po, w ramach procesu podsumowującego.

Całość prac wolontaryjnych odbywać się będzie przy jak najmniejszym kontakcie z uczestnikami festiwalu, a każdy z wolontariuszy zostanie wyposażony w środki ochrony osobistej. Wszystkie osoby chętne do pomocy otrzymają również wytyczne, dotyczące tego, jak powinny dbać o własne bezpieczeństwo podczas wydarzenia.

Osoby chętne do podjęcia wolontariatu prosimy o zgłaszanie się do Aleksandry Markowskiej pod adresem a.markowska@tak.torun.pl (tel. 668 157 701), w temacie wpisując „Wolontariat – Auto Skyway Festival”. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

Formularz zgłoszeniowy — wolontariat — Auto Skyway Festival
Pobierz formularz

Oferujemy:

 • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
 • możliwość poznania „od zaplecza” zasad organizacji dużego projektu kulturalnego,
 • możliwość podszlifowania języka (np. francuski czy angielski) podczas wydarzenia,
 • możliwość poznania wielu ciekawych ludzi,
 • transport powrotny z wydarzenia na terenie Torunia,
 • zaświadczenie o odbyciu wolontariatu.

Wymagania:

 • dyspozycyjność,
 • chęć do pracy,
 • zdolności interpersonalne,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • pozytywne nastawienie i entuzjazm,
 • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Wolontariat to praca non-profit, która pozwala na zdobycie cennego doświadczenia, możliwość współtworzenia międzynarodowych wydarzeń oraz ogromną satysfakcję. Do udziału w wolontariacie zapraszamy także osoby, niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat

***

Organizatorami „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.” w dniach 19-22 sierpnia 2020 roku są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. Partnerem głównym jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

asfraan630.png (oryginalna)


.

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+