Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

„Świętuj tańcem razem z nami” – rozstrzygnięcie konkursu

Czwartek, 14 maja 2020 r.

Zadanie było proste – włącz muzykę i rusz do tańca. My zaproponowaliśmy muzykę, Wy uzbrojeni w pozytywną energię pokazaliście że potraficie się ruszać. Śmiałkowie pochwalili się swoimi zdolnościami i pasją do tańca. Oto wyniki konkursu „Świętuj tańcem razem z nami” zorganizowanego w ramach tegorocznych obchodów Święta Tańca.

Toruńska Agenda Kulturalna jak co roku zaprosiła wszystkich chętnych torunian do świętowania i dzielenia się pozytywną energią i dobrym nastawieniem za pośrednictwem tańca. Tegoroczne obchody Święta Tańca przyjęły jednak inną, interaktywną formułę. Od 30 kwietnia do 10 maja wszyscy chętni mogli nadsyłać swoje zgłoszenia w konkursie tanecznym organizowanym razem z toruńskimi szkołami tańca Jagielski Dance Projekt i Urban Dance School oraz FORMACJĄ MIX z SP 10 w Toruniu. Wystarczyło wybrać jeden z zaproponowanych przez nas utworów i przygotować do niego choraografię.

Wszystkie nadesłane zgłoszenia był na bardzo wysokim poziomie. Nagrania pokazywały nie tylko utalentowanych tancerzy ale również pasję do tańca rozwijaną już od najmłodszych lat. Po długich i burzliwych obradach, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybrało trzy, które zostały wyróżnione nagrodą finansową w kwocie 500, 300 i 200 złotych. Oto laureaci konkursu:

I miejsce — Sławomir Józefowicz

II miejsce — Michał Kujawski

III miejsce — Magdalena Kwartnik

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do obejrzenia nadesłanych zgłoszeń dostępnych na stronie wydarzenia Święto Tańca 2020 | konkurs online.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+