Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Wykonaj koronę i zdobądź nagrodę na Orszaku!

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Kacper, Melchior i Baltazar… a może właśnie Ty? Orszak Trzech Króli to doskonała okazja, aby przebrać się w jasełkowe stroje czy założyć własne królewskie korony! Te ostatnie już, 6 stycznia 2020 roku, podczas parady wezmą udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami! Wygrywa najpiękniejsza i najbardziej oryginalna korona własnego autorstwa, więc zachęcamy do udziału wszystkich – niezależnie od wieku!

W tym roku zadanie konkursowe należy do szczególnie prostych! Wystarczy zaprojektować i wykonać koronę, a następnie pojawić się w niej 6 stycznia 2020 roku na Orszaku Trzech Króli w Toruniu i zrobić sobie w niej zdjęcie. Parada wyruszy o 12:30 z Rynku Staromiejskiego na Rynek Nowomiejski. Na autorów pięciu najbardziej oryginalnych i najpiękniejszych koron czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Torunia! 6 stycznia już za pasem, warto więc rozpocząć pracę nad królewskim symbolem jak najszybciej!

Choć konkurs adresowany jest dla wszystkich niezależnie od wieku, zachęcamy do udziału przede wszystkim dzieci! Warto jednak pamiętać, że biorące udział w konkursie dziecko może zgłosić jedynie rodzic lub opiekun prawny. – tłumaczy Alicja Grajek z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Zrobione podczas Orszaku Trzech Króli zdjęcie lub zestaw zdjęć należy wysłać na adres konkurs@tak.torun.pl, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs – Z koroną w darze”. Zdjęcia powinny być przesłane w oryginalnej rozdzielczości, bez podpisu na zdjęciu czy jakiegokolwiek znaku wodnego. W treści wiadomości prosimy podać dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail). Na konkursowe zdjęcia z Orszaku Trzech Króli czekamy do 13 stycznia 2020 roku.

Konkurs "Z koroną w darze" — konkurs Orszak Trzech Króli
Pobierz afisz konkursu

Uwaga! W przypadku dużej objętości przesyłanych plików zdjęcia należy załadować na zewnętrzny serwer plików z możliwością ich pobrania (np. Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer), a na adres konkursowy wraz z niezbędnymi danymi przesłać jedynie odnośnik umożliwiający pobranie zdjęć zgłoszonych w konkursie. Termin nadsyłania zdjęć upływa 13 stycznia 2020 roku.

Uwaga! Wysłanie zgłoszenia konkursowego równoznaczne jest z akceptacją regulaminu konkursu.

Z nadesłanych zgłoszeń wyróżnionych zostanie pięć koron, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci:

  • I miejsce – zestaw nagród o wartości około 370 złotych, złożony z gier oraz klocków Lego;
  • II miejsce – zestaw nagród o wartości około 270 złotych, złożony z gier oraz klocków Lego;
  • III miejsce – zestaw nagród o wartości około 160 złotych, złożony z gier oraz klocków Lego;
  • wyróżnienie – zestaw nagród o wartości około 100 złotych złożony z gier;
  • wyróżnienie – zestaw nagród o wartości około 100 złotych złożony z gier.

Laureatów ogłosimy do dnia 20 stycznia 2020 roku (poniedziałek), na stronie Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Regulamin konkursu dostępny poniżej:

Regulamin konkursu "Z koroną w darze"
Pobierz regulamin konkursu

Odbiór nagrody dla zwycięskiego zdjęcia możliwy będzie w biurze Toruńskiej Agendy Kulturalnej przy ul. Konopnickiej 13 (III piętro) w Toruniu od 21 stycznia do 20 lutego 2019 roku w godzinach pracy biura (poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00). Organizator zastrzega, że nieodebrana w wyznaczonym terminie nagroda przepada.

 ***

Organizatorami cyklu wydarzeń świąteczno-noworocznych w Toruniu są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. Wydarzenie finansowane ze środków Miasta Torunia.

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+