Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Teatralne InstaStory 2019: rozstrzygnięcie konkursu

Piątek, 20 września 2019 r.

Za nami teatralne emocje w ramach 5. Festiwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu. Kilkanaście barwnych i żywiołowych spektakli było doskonałą okazją dla miłośników fotografii mobilnej, do zrobienia idealnego ujęcia czy boomerangu! Za nami także konkurs „Teatralne InstaStory”, w którym uczestnicy mogli dzielić się swoimi wrażeniami z festiwalowych spektakli. Poznajmy jego wyniki!

W konkursie „Teatralne InstaStory” Toruńska Agenda Kulturalna wybrała autorów najlepszych festiwalowych relacji, które w serwisie Instagram prezentują 5. edycję Festwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu. W miesiącach czerwiec — wrzesień 2019 roku widzowie mogli dzielić się swoimi wrażeniami i przeżyciami, aby ostatecznie zawalczyć o atrakcyjne nagrody.

Nagrodą za I miejsce był aparat Fujifilm Instax Mini 90, czyli stylowym sprzętem, który oferuje zaawansowane funkcje z aparatów cyfrowych, takie jak tryb naświetlania bulb, podwójną ekspozycję czy tryb makro i opcję błysku dopełniającego. Nagrodą za II miejsce w konkursie był natomiast przenośny głośnik Bluetooth marki JBL Flip  4, który zapewnia do 12 godzin nieprzerwanego odtwarzania wysokiej jakości dźwięku. Nagrodą za III miejsce jest power bank Xiaomi Mi Power Bank 2S z baterią o dużej pojemności 10000 mAh. Jury konkursowe przyznało następujące nagrody:

 

Nagroda główna za zajęcie I miejsca:

Aparat Fujifilm Instax Mini 90 otrzymuje Pan Adam Binczak. Poniżej ilustracje z części relacji:


Nagroda za zajęcie II miejsca

Głośnik Bluetooth marki JBL Flip 4 otrzymuje Pani Natalia Przytarska. Poniżej ilustracje z części relacji:


Nagroda za zajęcie III miejsca

Powerbank Xiaomi Mi Power Bank 2S otrzymuje Pani Marzena Lesiak. Poniżej ilustracje z części relacji:

* * *

 Dziękujemy wszystkim za udział! Ze zwycięzcami skontaktujemy się w celu przekazania nagród.

* * *

FTU 2019

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.


Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2019”

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+