Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

„Scena jest Wasza” 2018: wyniki plebiscytu publiczności

Środa, 12 września 2018 r.

Dziewięć toruńskich grup i wykonawców, niezwykłe koncerty, pełen emocji plebiscyt i jedna nagroda — oto wyniki plebiscytu „Scena jest Wasza”. W cztery wakacyjne dni Scena Letnia została oddana w ręce artystów, prezentujących swoją działalność szerszemu gronu odbiorców. Cykl koncertów promujących młode talenty zakończył się plebiscytem, którego wyniki przedstawiamy poniżej.

Scena Letnia była jedną z atrakcji trwającego w lipcu i sierpniu Kulturalnego Lata, koordynowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną. Usytuowana na Scenie na Wiśle stanowiła centrum otwartych dla publiczności imprez wakacyjnych w mieście. Organizowana w jej ramach „Scena jest Wasza” powstała z myślą o lokalnych solistach i zespołach, umożliwiającą im promocję własnej aktywności artystycznej.

Akcja rozpoczęła się 5 lipca i trwała do 16 sierpnia 2018 r. W jej ramach wystąpili: LEV AARONOV, Watson, Kuba Wasylkowski/Tihy, Ave, Julia i Laura Jeżewskie, Unknown Waves, Steel Drunk, GRANDA oraz Yevhen Kovalenko. Jeden z wykonawców ma teraz szansę zdobyć niezwykłą nagrodę — realizację profesjonalnego wideoklipu na terenie Torunia.

W dniach od 21 do 31 sierpnia 2017 r. w serwisie internetowym Toruńskiej Agendy Kulturalnej trwał plebiscyt na najlepszy zespół. Nagrodą główną jest realizacja profesjonalnego teledysku. Tak głosowali internauci:

  1. Julia i Laura Jeżewskie – 987 głosów
  2. Kuba Wasylkowski/Tihy – 166 głosów
  3. Unknown Waves – 129 głosów
  4. Watson – 54 głosy
  5. Yevhen Kovalenko – 45 głosów
  6. Lev Aaronov – 37 głosów
  7. Granda – 25 głosów
  8. Ave – 2 głosy
  9. Steel Drunk – 1 głos

Julii i Laurze Jeżewskim gratulujemy i życzymy kreatywnych pomysłów przy tworzeniu klipu!

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+