Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Scena jest Wasza: Weź udział w plebiscycie publiczności!

Wtorek, 21 sierpnia 2018 r.

„Scena jest Wasza” to realizowany przez Toruńską Agendę Kulturalną koncertowy cykl mający na celu promowanie młodych toruńskich talentów. Koncerty debiutantów i wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę, odbywały się w ramach szerszego wakacyjnego pasma kulturalnych wydarzeń Sceny Letniej na wiślanej barce przy Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu. W 2018 roku lokalni artyści i muzycy, amatorzy i debiutanci, soliści i zespoły zaprezentowali się w ramach projektu „Scena jest Wasza” po raz piąty!

Ta muzyczna inicjatywa pozwala młodym twórcom na promocję własnego dorobku artystycznego. Dodatkowo, muzyka prezentowana szerszej publiczności na żywo sprzyja świetnej zabawie, a co ważniejsze, daje możliwość zdobycia nie tylko scenicznego doświadczenia, ale i cennych, audiowizualnych nagród.

Akcja rozpoczęła się 5 lipca i trwała do 16 sierpnia 2018 r. W jej ramach wystąpili: LEV AARONOV, Watson, Kuba Wasylkowski/Tihy, Ave, Julia i Laura Jeżewskie, Unknown Waves, Steel Drunk, GRANDA oraz Yevhen Kovalenko. Jeden z wykonawców ma teraz szansę zdobyć niezwykłą nagrodę — realizację profesjonalnego wideoklipu na terenie Torunia.

W dniach od 21 do 31 sierpnia 2018 r. w serwisie internetowym Toruńskiej Agendy Kulturalnej będzie trwał plebiscyt, w którym to Wy wyłonicie najlepszy zespół. Zachęcamy do oddawania głosów!

* * *

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+