Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

TO JUŻ DZIŚ! Wspaniały koncert z okazji Dnia Matki!

Piątek, 25 maja 2018 r.

Prawdopodobnie z powodu olbrzymich emocji związanych z nadchodzącym Dniem Matki, w ostatni newsletter wkradł się błąd… Niezwykły koncert z okazji Dnia Matki odbędzie się JUŻ DZIŚ, w piątek 25 maja!

Warto rozpocząć weekend na Rynku Staromiejskim gdzie o godz. 17:30, dla wszystkich Mam, wystąpią muzyczne gwiazdy: Lora Szafran i Arek Kłusowski w towarzystwie Energy Puma Band pod dyrekcją Katarzyny „Pumy” Piaseckiej. Koncert poprowadzi legenda dziennikarstwa muzycznego, Maria Szabłowska i znany z Polskiego Radia dziennikarz, Marcin Kusy. Wstęp jest wolny!

Dla tych, którzy martwią się dzisiejszymi, możliwymi opadami deszczu – uspokajamy  świętujemy niezależnie od pogody! Koncert odbywa się w plenerze na Rynku Staromiejskim, lecz część widowni zostanie zadaszona. Jeżeli w ciągu wydarzenia pojawią się opady będzie gdzie się schronić.

 

Do zobaczenia na koncercie dla wszystkich Mam — bez względu na warunki pogodowe!
JUŻ DZIŚ o godzinie 17.30!


***

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+