Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Ostatnia okazja, aby nabyć bilety na Shakin’ Stevensa i Festiwal Wspomnień!

Poniedziałek, 12 marca 2018 r.

Koncert brytyjskiej gwiazdy, Shakin’ Stevensa i Festiwal Wspomnień już za kilka dni! To ostatni moment, aby nabyć bilety na te dwa niezwykłe, muzyczne wydarzenia! Tym bardziej warto się pospieszyć, bo zarówno na zbliżający się Drugi Festiwal Wspomnień i koncert Shaky’ego wciąż obowiązuje niezwykła okazja. Przy zakupie pięciu biletów, szósty dostaje się gratis! Czasu zostało niewiele, warto więc skorzystać z promocji 5+1!

16 marca w CKK Jordanki czeka nas niezwykłe show, gdzie rewia polskich szlagierów spotyka się z rozmowami w konwencji scenicznego talk-show. Obok hitów, ważne będą zatem opowieści ze studiów nagraniowych, tras koncertowych czy historie znanych piosenek. W rolę prowadzącej wcieli się Maria Szabłowska, znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna, znana z takich programów jak Muzyczna Jedynka, Leniwa Niedziela czy Wideoteka Dorosłego Człowieka. Na jednej scenie zobaczymy Bohdana Łazukę, Romuald Lipko Band, Izabelę Trojanowską, Felicjana Andrzejczaka i Grzegorza Wilka.

Dzień po Festiwalu Wspomnień, 17 marca, w Arenie Toruń wystąpi legenda brytyjskiej muzyki, Shakin’ Stevens. To będzie jedyny występ tego artysty w Polsce i pierwszy od 2014 roku. Shaky zagra razem z dziewięcioosobowym zespołem – oprócz hitów, pojawią się piosenki z jego najnowszego albumu „Echoes Of Our Times”. Nie zabraknie też niespodzianek. Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

Uwaga! 5+1!

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad zakupem biletów na Drugi Festiwal Wspomnień lub koncert Shakin’ Stevensa, ten możliwy jest w ramach specjalnej promocji w pakiecie 5+1! Za każde pięć biletów zakupionych na jedno z wydarzeń, szósty dodawany jest GRATIS!

Drugi Festiwal Wspomnień — 16.03.2018, g. 18:00, CKK Jordanki

  • Bilety: 60 zł

Koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times — 17.03.2018, g. 19:00, Arena Toruń

  • 70 zł – trybuny,
  • 100 zł – płyta,
  • 200 zł – VIP.

Pakiety biletów rezerwować można pod tel. +48 882 425 870 lub mailowo na: m.juras@tak.torun.pl.

Nie masz jak dojechać? Zamów autobus!

W ramach powyższej promocji istnieje także możliwość zamówienia autobusu dla grup zorganizowanych. W celu zarezerwowania transportu prosimy o kontakt, podobnie jak w wypadku rezerwacji biletów na numer tel. +48 882 425 870 lub mailowo na m.juras@tak.torun.pl.

Bilety dostępne także na bilety24.pl oraz w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00–19:00. Możliwe jest także zakupienie karnetu na Drugi Festiwal Wspomnień i koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times. Karnety w cenie 120 lub 150 zł na oba wydarzenia dostępne w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00-19:00.

Więcej informacji o Drugim Festiwalu Wspomnień na: http://festiwalwspomnien.eu/, natomiast o koncercie Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times na: https://www.tak.torun.pl/17marca/.

* * *

Organizatorami Drugiego Festiwalu Wspomnień i koncertu Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Wydarzenia pod patronatem Programu I Polskiego Radia.

Wydarzenia wspiera także STOART, największa polska organizacja zbiorowego zarządzania prawami do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+