Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Zabierz rodzinę lub znajomych na koncert Shakin’ Stevensa i Festiwal Wspomnień!

Wtorek, 6 marca 2018 r.

Co lubimy bardziej niż muzykę? Muzykę połączoną z doskonałą okazją! Taka trafia się już teraz. Przy zakupie 5 biletów, 6 dostaje się gratis. Taka promocja obowiązuje na dwa najbliższe wydarzenia Toruńskiej Agendy Kulturalnej – Festiwal Wspomnień 16 marca i koncert brytyjskiej legendy Shakin’ Stevensa w Toruniu 17 marca. Warto się pospieszyć i skorzystać z okazji 5 + 1!

16 marca w CKK Jordanki czeka nas niezwykłe show, gdzie rewia polskich szlagierów spotyka się z rozmowami w konwencji scenicznego talk-show. Obok hitów, ważne będą zatem opowieści ze studiów nagraniowych, tras koncertowych czy historie znanych piosenek. W rolę prowadzącej wcieli się Maria Szabłowska, znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna, znana z takich programów jak Muzyczna Jedynka, Leniwa Niedziela czy Wideoteka Dorosłego Człowieka. Na jednej scenie zobaczymy Bohdana Łazukę, Romuald Lipko Band, Izabelę Trojanowską, Felicjana Andrzejczaka i Grzegorza Wilka.

Dzień po Festiwalu Wspomnień, 17 marca, w Arenie Toruń wystąpi legenda brytyjskiej muzyki, Shakin’ Stevens. To będzie jedyny występ tego artysty w Polsce i pierwszy od 2014 roku. Shaky zagra razem z dziewięcioosobowym zespołem – oprócz hitów, pojawią się piosenki z jego najnowszego albumu „Echoes Of Our Times”. Nie zabraknie też niespodzianek. Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

UWAGA!

W ramach specjalnej promocji możliwy jest zakup biletów na Drugi Festiwal Wspomnień lub koncert Shakin’ Stevensa w pakiecie 5+1. Za każde 5. biletów zakupionych na jedno z wydarzeń, 6. dodawany jest GRATIS!

Ceny biletów:

Drugi Festiwal Wspomnień

16.03.2018, g. 18:00, CKK Jordanki

  • Bilety: 60 zł

Koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times

17.03.2018, g. 19:00, Arena Toruń

  • 70 zł – Trybuny,
  • 100 zł – Płyta,
  • 200 zł – VIP,

Pakiety biletów rezerwować można pod tel. +48 882 425 870 lub mailowo na: m.juras@tak.torun.pl.


NIE MASZ JAK DOJECHAĆ? ZAMÓW AUTOBUS!

W ramach powyższej promocji istnieje także możliwość zamówienia autobusu dla grup zorganizowanych. W celu zarezerwowania autobusu prosimy o kontakt, podobnie jak w wypadku rezerwacji biletów tel. +48 882 425 870 lub mailowo na: m.juras@tak.torun.pl.


Bilety dostępne także na bilety24.pl (link) oraz w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00–19:00. Możliwe jest także zakupienie karnetu na Drugi Festiwal Wspomnień i koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times. Karnety w cenie 120 lub 150 zł na oba wydarzenia dostępne w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00-19:00.

Więcej informacji o Drugim Festiwalu Wspomnień na: http://festiwalwspomnien.eu/, natomiast o koncercie Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times na: https://www.tak.torun.pl/17marca/

***

Organizatorami Drugiego Festiwalu Wspomnień i koncertu Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Wydarzenia pod patronatem Programu I Polskiego Radia.

Wydarzenia wspiera także STOART, największa polska organizacja zbiorowego zarządzania prawami do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+