Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Jesteś tutaj: O nas » Aktualności

Konkurs z okazji „Imienin Katarzyny”

Poniedziałek, 13 listopada 2017 r.

To już ostatni moment, by wygrać podwójne zaproszenie na koncert Kasi Klich w ramach „Imienin Katarzyny”, zaplanowanych na 25 listopada 2017 roku. Kierowany do wszystkich Katarzyn konkurs trwa tylko do 19 listopada, więc nie warto się wahać!

Uwaga! Aby jak najwięcej Katarzyn mogło wziąć udział w konkursie, termin przesyłania zgłoszeń został wydłużony do niedzieli, 19 listopada włącznie!

Katarzyna to imię, która w historii Torunia pełni szczególną rolę. Powodów świętowania nie trzeba długo szukać: począwszy od legendy „O piernikarzu i Katarzynie”, poprzez najbardziej charakterystyczne toruńskie pierniki „katarzynki”, a skończywszy na drużynie koszykarek zespołu Energa Toruń nazywanej „Toruńskimi Katarzynkami”. To tym bardziej doskonała okazja, by imieniny Katarzyny spędzić w doborowym towarzystwie jednej z solenizantek – Kasi Klich. Popularna artystka wystąpi 25 listopada w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie mają szansę wygrać panie o imieniu „Katarzyna”.

Konkurs organizowany w ramach wydarzenia skierowany jest do wszystkich Katarzyn. W puli nagród znajduje się 50 podwójnych wejściówek na koncert Kasi Klich, ale także dwuosobowe vouchery na wizytę i wypiek pierników w Muzeum Toruńskiego Piernika oraz vouchery pobytowe ufundowane przez toruńskie hotele.

Aby wziąć udział w konkursie, solenizantki muszą przesłać wymyślone przez siebie hasło promocyjne wydarzenia na adres e-mail konkurs@tak.torun.pl z dopiskiem: „Konkurs: Imieniny Katarzyny”. Liczy się przede wszystkim kreatywność!

Zwyciężczynie zostaną wyłonione 20 listopada 2017 roku, czyli dzień po ostatecznym terminie wysyłania zgłoszeń. Wszystkie laureatki zostaną poinformowane drogą mailową o wygranej. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dla wszystkich przybyłych na koncert Katarzyn – nie tylko tych, które wezmą udział w konkursie – czeka jeszcze jedna niespodzianka, specjalnie przygotowane imieninowe upominki.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie www.tak.torun.pl oraz www.torun.pl/imieninykatarzyny.

Regulamin konkursu "Imieniny Katarzyny"
Zmiana w regulaminie z dnia 15.12.2017r.

Dokumenty archiwalne:

Regulamin konkursu "Imieniny Katarzyny"
Pobierz dokument

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+