Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Jesteś tutaj: O nas » Aktualności

Południowoamerykańskie rytmy zabrzmią w Toruniu

Wtorek, 10 października 2017 r.

Południowoamerykańskie i karaibskie rytmy w połączeniu z bluesem, rockiem i jazzem — Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza na koncert Vanesy Harbek, który odbędzie się w Hard Rock Pub Pamela już w czwartek, 12 października.

Muzykę Vanesy wyróżnia znakomita technika gry oraz charakterystyczny, wszechstronny głos. W swojej twórczości, artystka nawiązuje do muzyki południowoamerykańskiej i karaibskiej, które łączy ze znanymi wszystkim gatunkami — rockiem, bluesem i jazzem. Artystka występowała między innymi na scenach w Argentynie, Meksyku, Ekwadorze, Niemczech i we Włoszech.  W Toruniu wokalistka wystąpi wraz zespołem, w którego skład wchodzą Krzysztof „Puma” Piasecki (gitara), Łukasz Gorczyca (bas) oraz Tomek Dominik (perkusja).

 Wstęp na koncert jest bezpłatny.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+