Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

„Scena jest Wasza”: wyniki plebiscytu publiczności

Piątek, 1 września 2017 r.

Pięciu toruńskich wykonawców, gorące tygodnie zmagań i jedna nagroda — oto wyniki plebiscytu „Scena jest Wasza”. W wakacyjne, piątkowe wieczory Scena Letnia została oddana w ręce artystów, prezentujących swoją działalność szerszemu gronu odbiorców. Cykl koncertów promujących młode talenty zakończył się plebiscytem, którego wyniki przedstawiamy poniżej.

Scena Letnia była jedną z atrakcji trwającego w lipcu i sierpniu Kulturalnego Lata, koordynowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną. Usytuowana na Scenie na Wiśle stanowiła centrum otwartych dla publiczności imprez wakacyjnych w mieście. Organizowana w jej ramach „Scena jest Wasza” powstała z myślą o lokalnych solistach i zespołach, umożliwiającą im promocję własnej aktywności artystycznej.

Akcja rozpoczęła się 6 lipca i trwała do 18 sierpnia 2017 r. W jej ramach wystąpili: Rafał Winiarski/Winiu, Drugstore Crisis, Anastasiia Pugachova, Monika Trawicka oraz Klaudia Dylak/Al’iiskimu. W dniach od 21 do 31 sierpnia 2017 r. w serwisie internetowym Toruńskiej Agendy Kulturalnej trwał plebiscyt na najlepszy zespół. Nagrodą główną jest realizacja profesjonalnego teledysku. Tak głosowali internauci:

  1. Monika Trawicka 388 głosów
  2. Anastasiia Pugachova 142 głosy
  3. Drugstore Crisis 116 głosów
  4. Klaudia Dylak/Al.’iiskimu 21 głosów
  5. Rafał Winiarski/Winiu 1 głos

Gratulujemy Monice Trawickiej i życzymy kreatywnych pomysłów przy tworzeniu klipu!

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+