Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Znamy zwycięzcę konkursu #bellaskyway360!

Piątek, 17 marca 2017 r.

fot. Katarzyna Przewłocka

Konkurs #bellaskyway360 rozstrzygnięty! Do 15 marca 2017 roku na Facebooku, Twitterze i Instagramie czekaliśmy na Wasze zdjęcia zrobione z okazji premiery relacji 360° z Bella Skyway Festival.

Po niełatwych obradach jury nagroda główna — wyjątkowy pobyt dla dwóch osób w Głęboczek Vine Resort & SPA oraz dwie pary gogli VR — trafi w ręce pani Katarzyny Przewłockiej, która wykonała fotografię widoczną powyżej. W Głęboczku czekają na nią dwa noclegi ze śniadaniami, kąpiele w basenie, jaccuzi zewnętrzne i wewnętrzne, aromasauna oraz łaźnia kwiatowa. Gratulujemy!

Głęboczek Vine Resort & SPA to miejsce wyjątkowe, w którym cisza, luksus i bliskość natury tworzą harmonię. Hotel położony jest w pełnym uroku zakątku Pojezierza Brodnickiego, nad brzegiem jeziora Forbin. Unikalna architektura resortu to połączenie historycznej zabudowy zagrodowo-dworskiej z elementami stylu etno i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Hotel Głęboczek Vine Resort & SPA to jedyne miejsce w Polsce, w którym filozofia marki oparta jest w całości na kulturze wina. Tutaj jest pięknie o każdej porze roku. O jakości usług świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. Diamentowy Hotel Wellness 2015, Certyfikat Doskonałości Tripadvisor 2016, Luxury Resort & SPA 2016.

Wyróżnienia — gogle wirtualnej rzeczywistości — otrzymali:

— użytkowniczka rezmiza,

— pan Adrian Tomasz Kozak oraz

— użytkownik kuba200199. Wszystkim kilkudziesięciu uczestnikom konkursu dziękujemy za udział we wspólnej zabawie!

* * *

9. Bella Skyway Festival odbędzie się w Toruniu, w dniach 22–27 sierpnia 2017 roku.
Organizatorami Bella Skyway Festival są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Sponsorem tytularnym wydarzenia jest TZMO S.A. i Marka Bella.
Partnerem głównym festiwalu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.
Partnerem konferencji prasowej, na której zaprezentowano relację z Bella Skyway Festival
w technologii 360°, był sklep CeX Toruń.

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2017”

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+