Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Bella Skyway Festival w magazynie „Brief”!

Poniedziałek, 9 maja 2016 r.

O Bella Skyway Festival — „Najlepszym wydarzeniu kulturalnym lata 2015” można przeczytać w najnowszym numerze magazynu marketingu i sprzedaży Brief.

W konkursie organizowanym przez Brief for Poland na „Najlepsze wydarzenie lata 2015” toruński Bella Skyway Festival zdobył I miejsce w kategorii „Wydarzenie kulturalne”, dzięki czemu znalazł się na łamach branżowego warszawskiego magazynu.

„Najlepszy produkt turystyczny w Polsce w 2014 roku” według Polskiej Organizacji Turystycznej. Kampania promocyjna z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy Keanu Reevesa. Gigantyczne zainteresowanie festiwalem polskich i zagranicznych mediów, skutkujące ekwiwalentem reklamowym w wysokości ponad miliona złotych. Ponad 350 tysięcy zachwyconych widzów w roku 2015. Wszystko to świadczy o niezwykłej popularności i atrakcyjności wydarzenia, które stało się wizytówką Torunia nie tylko w kraju, ale i za granicą. Między 23 a 28 sierpnia 2016 roku czeka nas już ósma edycja Bella Skyway Festival — zachęca do lektury Przemysław Draheim, Kierownik Działu Promocji i Marketingu Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Zdobądź najnowszy numer magazynu Brief i przeczytaj o Toruniu — mieście, które kocha światło. Weź udział w 8. edycji Bella Skyway Festival, która odbędzie się w dniach 23–28 sierpnia 2016 roku. 

Organizatorami Bella Skyway Festival są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Sponsorem tytularnym wydarzenia jest TZMO S.A. i Marka Bella.

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+