Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Konkurs taneczny „Zatańcz i Ty!”

Środa, 13 kwietnia 2016 r.

Pokaż, jak tańczysz salsę, hip-hop, breakdance, disco, sambę, a może walca albo tango — Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza mieszkańców nie tylko Torunia, ale i całego województwa kujawsko-pomorskiego, do wzięcia udziału w konkursie tanecznym „Zatańcz i Ty!”, organizowanym w ramach kampanii promocyjnej 5. edycji Święta Tańca, które odbędzie się w Toruniu w sobotę, 30 kwietnia 2016 roku.

Lubisz tańczyć i chcesz pokazać, co potrafisz? Podziel się z innymi swoimi tanecznymi zainteresowaniami, zaprezentuj ciekawy układ taneczny czy oryginalną choreografię, nagraj wideo i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród — zaprasza do udziału w konkursie Krystian Kubjaczyk, Dyrektor Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Do 26 kwietnia 2016 roku zamieść w internecie zatańczony przez siebie układ, wypełnij formularz na stronie www.tak.torun.pl/zatancz i sięgnij po jedną z atrakcyjnych nagród: nagrodę Prezydenta Miasta Torunia — kamerę sportową GoPro, nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego zapewnioną przez Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. — weekend dla dwóch osób w Ciechocinku, weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Mercure w Gdyni ufundowany przez toruński Hotel Mercure oraz zestaw kosmetyków ufundowany przez drogerię Super-Pharm. Zobacz, jak tańczą znani torunianie i zatańcz razem z nimi!

Pięściarka Aneta Rygielska, prezenter Mariusz Orłowski i przewodnicząca toruńskiej Rady Seniorów Krystyna Nowakowska szlifowali swój taneczny warsztat pod okiem trenerów z uznanych toruńskich szkół tańca. Dzięki Jagielski Dance Project, Studiu Tańca Sportowego FAN oraz Studiu Tańca Fantom poznali nowe kroki i figury oraz ciekawe i przykuwające uwagę style taneczne, a przy tym dobrze się bawili. Taniec to naprawdę świetna zabawa — oni już to wiedzą, teraz czas na Ciebie!

Aneta Rygielska: Zatańcz i Ty!
Informacja o konkursie oraz program Święta Tańca 2016

Aneta Rygielska, Krystyna Nowakowska i Mariusz Orłowski już zatańczyli — zatańcz i Ty! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas toruńskiego Święta Tańca 30 kwietnia 2016 roku, około godziny 17.30, na scenie głównej znajdującej się na Rynku Staromiejskim.

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+