Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Konkurs „Jasełkowy zawrót głowy” rozstrzygnięty!

Piątek, 22 stycznia 2016 r.

Znamy zwycięzców przebieranego konkursu „Jasełkowy zawrót głowy”, zorganizowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną z okazji Orszaku Trzech Króli, który odbył się w Toruniu 6 stycznia 2016 roku.

Wybór dzieci, które w najciekawszych jasełkowych strojach zaprezentowały się podczas barwnego, świątecznego orszaku, nie należał do łatwych. Po burzliwych obradach jury nagrody Prezydenta Miasta Torunia (za zajęcie I miejsca — tablet, za zajęcie II miejsca — aparat cyfrowy, za zajęcie III miejsca — odtwarzacz MP3) trafiły do:

I miejsce — Kacper Michlicki

II miejsce — Samuel Ciepielowski

III miejsce — Roksana Kwiatkowska

Pozostałe dzieci, które wzięły udział w konkursie, otrzymały wyróżnienia. Wszystkim dziękujemy za udział w świątecznym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Ze zwycięzcami i wyróżnionymi skontaktujemy się telefonicznie, informując o szczegółach dotyczących odbioru nagród.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+