Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Konkurs dla dzieci: Jasełkowy zawrót głowy!

Piątek, 18 grudnia 2015 r.

Kacper, Melchior i Baltazar, pastuszkowie i zwierzęta, a może jeszcze inne jasełkowe postacie, dobra zabawa i cenne nagrody Prezydenta Miasta Torunia — już po raz kolejny Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza dzieci do udziału w przebieranym konkursie „Jasełkowy zawrót głowy”, który jest organizowany w ramach odbywającego się 6 stycznia 2016 roku Orszaku Trzech Króli.

Zadanie konkursowe do trudnych nie należy. Wystarczy pojawić się w oryginalnym przebraniu na Orszaku Trzech Króli i zrobić sobie zdjęcie, uczestnicząc w barwnej paradzie. Najbardziej kreatywne stroje będą miały szansę wygrać jedną z trzech atrakcyjnych nagród Prezydenta Miasta Torunia: tablet, aparat cyfrowy lub odtwarzacz MP3. 6 stycznia za pasem, dlatego pracę nad oryginalnym przebraniem warto zacząć już teraz!

Zdjęcia, z hasłem „Konkurs — Jasełkowy zawrót głowy!” w temacie, należy przesyłać na adres e-mail konkurs@tak.torun.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko dziecka widocznego na fotografii, imię i nazwisko dorosłej osoby zgłaszającej dziecko do konkursu, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na jasełkowe zdjęcia z Orszaku Trzech Króli czekamy do piątku, 15 stycznia 2016 roku, do godziny 12.00. W kolejny piątek, 22 stycznia 2016 roku, na stronie internetowej Toruńskiej Agendy Kulturalnej ogłosimy zwycięzców konkursu.

Jasełkowy zawrót głowy
Regulamin konkursu z dnia 21 stycznia 2016 r.
Jasełkowy zawrót głowy
Zarządzenie nr 29/2015 Dyrektora TAK z dnia 15 grudnia 2015 r. w sprawie regulaminu konkursu
Jasełkowy zawrót głowy
Pobierz afisz informacyjny

Dokumenty archiwalne

Jasełkowy zawrót głowy
Archiwalny regulamin konkursu

Zmotoryzowanych uczestników Orszaku Trzech Króli informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+