Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Scena jest Wasza: Weź udział w plebiscycie publiczności!

Środa, 9 września 2015 r.

„Scena Jest Wasza” to cykl mający na celu promowanie młodych talentów z Torunia i okolic. W wakacyjne, czwartkowe wieczory Scena Letnia została oddana w ręce artystów, prezentujących swoją działalność szerszemu gronu odbiorców.

Weź udział w plebiscycie publiczności

Scena Letnia była jedną z atrakcji trwającego w lipcu i sierpniu Kulturalnego Lata, koordynowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną. Usytuowana na Rynku Staromiejskim stanowiła centrum otwartych dla publiczności imprez wakacyjnych w mieście. Organizowana w jej ramach „Scena Jest Wasza” powstała z myślą o lokalnych solistach i zespołach, umożliwiającą im promocję własnej aktywności artystycznej.

Scena jest Wasza 2015

Akcja rozpoczęła się 2 lipca i trwała do 23 sierpnia 2015 r. W jej ramach wystąpili Black Velvet, Everything I Hate, Fresh Lemons, Funkologia, Fullarity feat. Aleksandra G., kateLESS, Monika i Dawid Trawicki, MOOVE, NEDA, Przemysław Liszewski, ROZES, Sleever, Stara Szkoła, The Drinkers, The Hole, U-ROCK oraz WIP — W imię Prawdy. Jeden z zespołów ma teraz szansę zdobyć niezwykłą nagrodę — realizację profesjonalnego wideoklipu na terenie Torunia.

W dniach od 9 do 16 września 2015 r. w serwisie internetowym Toruńskiej Agendy Kulturalnej będzie trwał plebiscyt, w którym to Wy wyłonicie najlepszy zespół. Zachęcamy do oddawania głosów!

Scena jest Wasza
Regulamin konkursu z dnia 26 sierpnia 2015 r.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+