Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Bella Skyway Festival 2015: Bilety na „Water Concept Opera”

Czwartek, 13 sierpnia 2015 r.

„Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 roku”, kampania promocyjna z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy Keanu Reevesa, ponad 300 tysięcy widzów czyli frekwencyjny rekord, a dodatkowo w tym roku — instalacja jakiej w Europie jeszcze nie było. Bella Skyway Festival 2015 nadchodzi wielkimi krokami. Od 25 do 30 sierpnia każdy będzie mógł zobaczyć interesujące, świetlne instalacje, w tym niesamowity projekt „Water Concept Opera”. Serwisy Groupon oraz Ticketpro przygotowały specjalne oferty, które pomogą kupić tańsze bilety oraz uniknąć niepotrzebnego długiego oczekiwania w kolejkach.

„Water Concept Opera” to spektakularna instalacja, której nie można przegapić. Stumetrowa, stworzona z 7000 dysz kurtyna wodna, strumienie wody 25 metrów nad ziemią, 10 000 litrów wody wystrzelonej w powietrze — ta jedyna w Europie, niepowtarzalna iluminacja zostanie zaprezentowana po raz pierwszy właśnie w Toruniu, na Błoniach Nadwiślańskich, w okolicach przystani AZS.

Potężna opera wodna stworzona przez Bogumiła Palewicza, jednego z najlepszych reżyserów światła w Europie, to ogromne wyzwanie, jednak jak mówi sam autor: Nie ma rzeczy niemożliwych, bo te wykonuję od ręki. Dopiero cuda zajmują mi troszkę czasu. Jeden z tych cudów to właśnie „Water Concept Opera” i to właśnie w Toruniu można będzie go doświadczyć. Ze względów bezpieczeństwa, dla zachowania płynności ruchu w bezpośredniej bliskości Wisły, wstęp na instalację będzie biletowany. Dla wszystkich, którzy kupią bilety wcześniej, a tym samym unikną kolejek, przewidziane są bardzo atrakcyjne zniżki — nawet do 40%.

W dniach festiwalu, na miejscu instalacji, koszt biletu będzie wynosił 10 zł. Wyjątkowo atrakcyjne warunki do obejrzenia instalacji zostaną stworzone dla użytkowników serwisów Ticketpro (bilet w przedsprzedaży tylko 7,50 zł) oraz Groupon (bilety grupowe w przedsprzedaży od 5,99 zł). Wstęp gratis dla dzieci do lat 12 w każdym przypadku. Spektakl będzie trwał około 7 minut.

Bilety w serwisie GrouponBilety w serwisie Ticketpro

Wszystkie osoby, które zakupią bilety przez wymienione portale, będą mogły uniknąć niepotrzebnego długiego czekania w kolejkach. Każdy, kto zakupi bilet przez Ticketpro, może liczyć na atrakcyjną cenę biletu, natomiast Groupon kieruje swoją ofertę dla ludzi, którzy pragną zakupić więcej niż jeden bilet i wybrać się na festiwal ze znajomymi lub rodziną. Obie oferty zapewniają atrakcyjne ceny, najlepsze godziny pokazów i jeszcze sprawniejsze wejście na teren instalacji — komentuje Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Seanse przeznaczone do przedsprzedaży przez Ticketpro wyznaczone są na godzinę 21.00, 22.00 oraz 23.00, natomiast w przypadku serwisu Groupon to godziny 21.00 oraz 22.00, każdego dnia w trakcie trwania festiwalu. Myślę, że niezależnie od tego czy kupimy bilety indywidualnie czy grupowo — warto zaopatrzyć się w nie w przedsprzedaży, aby uniknąć niepotrzebnych kolejek i móc cieszyć się komfortową atmosferą podczas festiwalu — dodaje Przemysław Draheim.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+