Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Scena jest Wasza

Środa, 17 czerwca 2015 r.

„Scena jest Wasza¨ to cykl mający na celu promowanie młodych talentów z Torunia i okolic. W wakacyjne, czwartkowe wieczory Scena Letnia zostanie oddana w ręce artystów, prezentujących swoją działalność szerszemu gronu odbiorców.

Scena Letnia jest jedną z atrakcji trwającego w czerwcu, lipcu i sierpniu Kulturalnego Lata, koordynowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną. Usytuowana na Rynku Staromiejskim będzie stanowić centrum otwartych dla publiczności imprez wakacyjnych w mieście. Organizowana w jej ramach „Scena jest Wasza” powstała z myślą o lokalnych solistach i zespołach. Jest okazją stworzoną dla ludzi muzyki, umożliwiającą im promocję własnej aktywności artystycznej.

W każdy czwartek od godziny 17.00 do 19.00 scena będzie należała do Was, Debiutanci! Możecie nie tylko zaprezentować się przed toruńską publicznością, ale także wziąć udział w konkursie i zdobyć niezwykłą nagrodę — realizację profesjonalnego wideoklipu na terenie Torunia.

Akcja rozpocznie się 2 lipca i będzie trwała do 20 sierpnia 2015 r. Muzyków zapraszamy do zgłoszeń za pomocą formularza dostępnego pod adresem internetowym www.tak.torun.pl/scena-zgloszenie. Dodatkowych informacji udzielają Izabela Auguścinska (i.auguscinska@tak.torun.pl) oraz Tomasz Kowalski (t.kowalski@tak.torun.pl) pod numerem telefonu 56 621 03 33.

Scena jest Wasza
Regulamin konkursu z dnia 26 sierpnia 2015 r.
Scena jest Wasza
Oświadczenie uczestnika konkursu
Scena jest Wasza
Wykaz utworów wykonywanych podczas występu (ZAiKS)

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+