Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Premiera teledysku zwycięzcy konkursu „Scena jest Wasza”

Wtorek, 25 listopada 2014 r.

Wyjątkowy koncert zespołu Storytellers połączony z premierą najnowszego teledysku grupy „Windy Story” odbędzie się w sobotę, 29 listopada 2014 roku o godzinie 20.00 w klubie „Jedyna” w Ciechocinku. Teledysk jest nagrodą w konkursie „Scena Jest Wasza” Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Storytellers to instrumentalny duet gitarowy z Ciechocinka założony przez Przemka Iwo Gronkowskiego i Michała „Modrzi” Modrzejewskiego. Artyści określają siebie jako narratorów opowieści ukrytych w każdej granej przez nich melodii. Wyobraźnia słuchacza decyduje o tym, jaką historię odnajdzie w utworze… Zespół Storytellers wygrał konkurs „Scena Jest Wasza” zorganizowany przez Toruńską Agendę Kulturalną. Nagrodą była realizacja profesjonalnego wideoklipu na terenie Torunia.

Dzięki konkursowi „Scena Jest Wasza”, zorganizowanemu na Scenie Letniej, mogliśmy zaprezentować naszą muzykę szerszej publiczności. Bardzo cieszymy się, że słuchaczom spodobał się nasz koncert i wybrali nas w głosowaniu. Ten fakt sprawił, że mieliśmy możliwość zrealizowania profesjonalnego teledysku, który będzie muzyczną wizytówką zespołu i spowoduje, że jeszcze więcej osób będzie miało szansę poznać naszą muzykę — mówi Przemek Iwo Gronkowski.

Niecodzienny cykl „Scena Jest Wasza” dedykowany jest debiutantom i początkującym artystom. Akcja powstała z myślą o promowaniu młodych twórców z Torunia i jego okolic. Konkurs odbywa się na toruńskim Rynku Staromiejskim, na będącej jedną z atrakcji trwającego w czerwcu, lipcu i sierpniu Kulturalnego Lata Scenie Letniej stanowiącej centrum otwartych dla publiczności imprez wakacyjnych w mieście.

Toruńskie Wodociągi   Partnerem akcji „Scena jest Wasza” są Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+