Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Scena jest Wasza

Poniedziałek, 30 czerwca 2014 r.

Scena jest Wasza (SJW) to niecodzienny cykl mający na celu promowanie młodych talentów z Torunia i okolic. W wakacyjne, czwartkowe wieczory Scena Letnia zostanie oddana w ręce artystów, prezentujących swoją działalność szerszemu gronu odbiorców.

Scena Letnia jest jedną z atrakcji trwającego w czerwcu, lipcu i sierpniu Kulturalnego Lata, koordynowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną. Usytuowana na Rynku Staromiejskim będzie stanowić centrum otwartych dla publiczności imprez wakacyjnych w mieście.

Inicjatywa akcji Scena jest Wasza powstała z myślą o lokalnych solistach i zespołach. Jest okazją stworzoną dla ludzi muzyki, umożliwiającą im promocję własnej aktywności artystycznej.

W każdy czwartek od godziny 18.00 do 20.00 scena będzie należała do Was, Debiutanci! Możecie nie tylko zaprezentować się przed toruńską publicznością, ale także wziąć udział w konkursie i zdobyć niezwykłą nagrodę — realizację profesjonalnego wideoklipu na terenie Torunia.

Toruńskie Wodociągi   Partnerem akcji „Scena jest Wasza” są Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

We wrześniu 2014 r. na Rynku Staromiejskim w Toruniu odbędzie się finałowy koncert 3 najlepszych zespołów, będący podsumowaniem inicjatywy Sceny Letniej.

Scena jest Wasza
Regulamin akcji

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+