Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Spacer fotograficzny Bulwarem Filadelfijskim

Wtorek, 19 sierpnia 2014 r.

fot. Informacja Turystyczna Toruń

Bulwar Filadelfijski w obiektywie — a raczej na tablecie, czy telefonie komórkowym — to idea nieszablonowych warsztatów fotograficznych, które odbędą się w najbliższą sobotę, 23 sierpnia 2014 r. o godzinie 10.00.

Warsztaty fotograficzne będzie prowadzić Jolanta Gawryś Jędrej – absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, której dyplom artystyczny „Da-sein. Fotografia ręcznie haftowana” otrzymał nominację do nagrody im. Janusza Boguckiego za najlepszy dyplom artystyczny i teoretyczną pracę pisemną. Obszar zainteresowań artystki to fotografia i nowe media.

Podczas sobotnich warsztatów będzie można nauczyć się podstaw kadrowania, stosowania filtrów w telefonie komórkowym, zasad kompozycji — zapowiada Jolanta Gawryś Jędrej. Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w spacerze fotograficznym, powinni zabrać swoje ulubione urządzenie mobilne — telefon, tablet i kabel USB, który umożliwi zgranie zdjęć.

Warsztaty składać się będą z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w spacerze fotograficznym zachęcamy do zgłoszeń przesłanych na adres e-mailowy: k.szczepanowska@tak.torun.pl z dopiskiem „Spacer fotograficzny”. Na zgłoszenia czekamy do piątku (22 sierpnia 2014 r.) do godziny 10.00. Liczba miejsc ograniczona.

Celem warsztatów fotograficznych jest promocja Bulwaru Filadelfijskiego. Zdjęcia wykonane podczas zajęć zostaną zaprezentowane w galerii internetowej.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+