Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

Bella Skyway Festival: konkurs fotograficzny

Wtorek, 17 września 2013 r.

Lubisz fotografować? Uważasz, że Toruń nigdy nie wygląda tak pięknie, jak podczas festiwalu światła? Uchwyć czar festiwalowych prezentacji! Czekamy na Twoje zdjęcia! Śledź naszego festiwalowego Facebooka i weź udział w konkursie!

Konkurs organizowany jest w ramach Bella Skyway Festival, którego głównym celem jest wzbogacenie krajobrazu kulturalnego Torunia poprzez świetlne przedstawienie dorobku artystycznego twórców z całej Europy, a także spojrzenie na sztukę w sposób niecodzienny, a zarazem fascynujący. Głównym celem konkursu fotograficznego jest wyłonienie autorów najlepszych zdjęć ukazujących Bella Skyway Festival.

Najważniejsze zasady

  1. Konkurs  fotograficzny jest otwarty  dla wszystkich osób pełnoletnich.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy  zrobione przez siebie zdjęcie (lub zestaw zdjęć), którejś z festiwalowych instalacji, bez podpisu na zdjęciu czy jakiegokolwiek znaku  wodnego, wraz z dołączonymi danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon) przesłać drogą elektroniczną na adres konkurs@bellaskyway.pl. Termin nadsyłania zdjęć upływa 25 września 2013 roku.
  3. Wyboru najlepszych zdjęć dokona Organizator Bella Skyway Festival informując o tym uczestników i zwycięzców konkursu do dnia 27 września 2013 roku za pomocą strony internetowej Bella Skyway Festival.

Nagrody w konkursie

  1. Nagrodą główną w konkursie jest kolacja o wartości 350 zł w Restauracji Luizjana w Toruniu (ul. Mostowa 10), do wykorzystania dla dowolnej liczby osób w terminie do 1 października 2013 roku.
  2. Nagrodami dodatkowymi jest pięć zestawów festiwalowych gadżetów  Bella Skyway Festival, do odebrania w siedzibie Organizatora Bella Skyway Festiwal, od dnia 27 września 2013 roku do dnia 1 października 2013 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 16.00.

Uwaga! Z uwagi na ograniczenia techniczne prosimy o to, aby wiadomości wysłane pod adres konkurs@bellaskyway.pl nie przekraczały 10 MB. W przypadku większej ilości fotografii, prosimy o przesyłanie ich w odrębnych e-mailach.

Konkurs fotograficzny Bella Skyway Festival
Regulamin konkursu z dnia 27.09.2013
Konkurs fotograficzny Bella Skyway Festival
Regulamin konkursu z dnia 17.09.2013 (archiwalny)

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+