Przebywasz w serwisie archiwalnym. Zapraszamy na aktualną stronę ➔

Toruńska Agenda Kulturalna

„Snufit”: warsztaty filmowe

Wtorek, 14 maja 2013 r.

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie zdjęć do krótkometrażowego filmu „Snufit”. Chcesz dołączyć do obsady? Chcesz znaleźć się po drugiej stronie kamery i zobaczyć, jak się kręci filmy?

Zgłoś się do filmowej ekipy i poznaj filmowy warsztat. Aktorskie doświadczenie nie jest ważne! Wyślij nam swoje zdjęcie na snufit.casting@gmail.com,abyśmy dopasowali Ci rolę i… poczuj smak Holywood! Na zgłoszenia czekamy do 22 maja.

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiadają Marcel Woźniak, Paweł Zawadzki i Marika Krajniewska. Na ekranie pojawią się Matylda Podfilipska, Tomasz Mycan, Piotr Głowacki, Agnieszka Głowacka, Wojciech Zieliński, Maja Krajniewska, Pola Lang, Tomasz Solich i Damian Droszcz. Koproducentem filmu jest Toruńska Agenda Kulturalna. Zapraszamy!

Facebook: www.facebook.com/snufit

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+